Destratifikátory AIRIUS PureAir

AIRIUS PureAir je navrhnutý tak, aby dezinfikoval vzduch i povrchy vo vnútorných priestoroch a zničil 99,9% vírusov (vr. COVID-19), bakterií, choroboplodných zárodkov, pliesní a pachov. Zlepšením kvality vzduchu v interiéri vám AIRIUS pomôže chrániť zdravie a zabezpečí bezpečné prostredie pre vás, vaše klientov, partnerov, zamestnancov či rodinné príslušníkov.

Priestor je čistený 24/7

Nie je potrebné sa o nič starať, destratifikátor je umiestnený v strope. Rýchlosť ventilátora je možné regulovať podľa požiadavky

Model do kazetového stropu

Vzduch neustále cirkuluje, vyrovnáva teploty, znižuje náklady na vykurovanie, chladenie a znižuje vlhkosť.

Model pre vysoké stropy

Jednotka AIRIUS PureAir neprodukuje žiadny ozón.Má minimálnu spotrebu el. energie a celý systém je bez údržbový.

UŠETRENIE 20-50 % NÁKLADOV NA VYKUROVANIE A CHLADENIE


Technológia AIRIUS

AIRIUS využíva nielen prémiové komponenty, ale tiež patentovanú technológiu viacerých lopatiek statoru k vytvorenie pomali sa pohybujúceho stĺpca vzduchu, čo zvyšuje vzdialenosť dofuku. Tým sa odlišuje od konkurenčných produktov, ktoré využívajú iba jednoduché lopatky.
Ďalší zásadný rozdiel u Airiusu spočíva v tom, že na zabezpečenie bezkonkurenčnej účinnosti používame prémiové komponenty. Zatiaľ čo ostatné zariadenia používajú veľa energie k pohybu malého množstva vzduchu, Airius je navrhnutý tak, aby fungoval 24/7 za cenu cca 15 € ročne.

UŠETRITE 20-50 % NA VYKUROVANIE A CHLADENIE A ZNÍŽTE EMISIE CO2

AIRIUS využíva nielen prémiové komponenty, ale aj patentovanú technológiu viacerých lopatiek statora na vytvorenie pomaly sa pohybujúceho stĺpca vzduchu, čo zvyšuje vzdialenosť, ktorou vzduch prechádza. Tým sa odlišuje od konkurenčných produktov, ktoré využívajú iba jednoduché lopatky. Ďalší zásadný rozdiel u ventilátorov značky Airius spočíva v tom, že na zaistenie bezkonkurenčnej účinnosti používame prémiové komponenty. Zatiaľ čo iné zariadenia používajú veľa energie na pohyb malého množstva vzduchu, Airius je navrhnutý tak, aby fungoval 24/7 za cenu cca 15€ ročne. Stĺpec vzduchu klesá až na zem.