Destratifikátory

 Destratifikátory AIRIUS PureAir

AIRIUS PureAir je navrhnutý tak, aby dezinfikoval vzduch i povrchy vo vnútorných priestoroch a zničil 99,9% vírusov (vr. COVID-19), bakterií, choroboplodných zárodkov, pliesní a pachov. Zlepšením kvality vzduchu v interiéri vám AIRIUS pomôže chrániť zdravie a zabezpečí bezpečné prostredie pre vás, vaše klientov, partnerov, zamestnancov či rodinné príslušníkov.

Priestor je čistený 24/7

Nie je potrebné sa o nič starať, destratifikátor je umiestnený v strope. Rýchlosť ventilátora je možné regulovať podľa požiadavky

Model do kazetového stropu

Vzduch neustále cirkuluje, vyrovnáva teploty, znižuje náklady na vykurovanie, chladenie a znižuje vlhkosť.

Model pre vysoké stropy

Jednotka AIRIUS PureAir neprodukuje žiadny ozón.Má minimálnu spotrebu el. energie a celý systém je bez údržbový.

UŠETRENIE 20-50 % NÁKLADOV NA VYKUROVANIE A CHLADENIE


Technológia AIRIUS

AIRIUS využíva nielen prémiové komponenty, ale tiež patentovanú technológiu viacerých lopatiek statoru k vytvorenie pomali sa pohybujúceho stĺpca vzduchu, čo zvyšuje vzdialenosť dofuku. Tým sa odlišuje od konkurenčných produktov, ktoré využívajú iba jednoduché lopatky.
Ďalší zásadný rozdiel u Airiusu spočíva v tom, že na zabezpečenie bezkonkurenčnej účinnosti používame prémiové komponenty. Zatiaľ čo ostatné zariadenia používajú veľa energie k pohybu malého množstva vzduchu, Airius je navrhnutý tak, aby fungoval 24/7 za cenu cca 15 € ročne.