Ako pomáha ionizácia vzduchu v boji proti Sars-CoV2

Nová štúdia „Enhanced Binding of SARS-CoV-2 Spike Protein to Receptor by Distal Polybasic Cleavage Sites“ od Northwesternskej University dokazuje, že elektrostatické sily spôsobujú väzbu SARS-CoV-2 na ľudské bunky, čo podporuje údaje o technológii a účinnosti bipolárnej ionizácie (NPBI ™) ihlovým bodom pre systémy HVAC.
„Nedávna štúdia Northwestern University ukazuje, ako záporne nabitá molekula neutralizuje kladne nabitý vrchol proteínu koronavírusu, a ukazuje zaujímavý pohľad na naše technické údaje o účinnosti NPBI pri čistení vzduchu pre vnútorný vzduch. Zároveň poskytuje zaujímavú ilustráciu toho, ako pôsobia elektrostatické sily na zameranie zraniteľosti SARS-CoV-2, “uviedol Charlie Waddell, technologický riaditeľ spoločnosti Global Plasma Solutions (GPS).

Ióny sú molekuly alebo atómy s kladným alebo záporným nábojom. „NPBI využíva elektrické pole na vytváranie vysokej koncentrácie pozitívnych a negatívnych iónov,“ uviedol Waddell z technológie GPS, ktorá bola uvedená na trh v roku 2009 ako riešenie HVAC, ktoré čistí vzduch redukciou častíc vo vzduchu, vírusov, spór plesní a baktérií - riešenie, ktoré zvyšuje bezpečnosť kancelárií, škôl a dopravných uzlov vo svete s vedomím COVID. Technológia NPBI sa používa v desiatkach kancelárií, škôl, letísk, nemocníc a komunitných priestorov po celom svete, vrátane spoločností Google, Marylandská univerzita, Bostonská detská nemocnica a medzinárodné letisko Charlotte Douglas.

Kontaktujte nás, aby sme prediskutovali návrh vášho systému pomocou bipolárnej ionizácie Needlepoint (NBPI).