Technológia UV-C

sa používa na úpravu a čistenie vody. Light Progress od roku 1987 vyvíja a vyrába systémy UV-C špecifické pre úpravu vody.

Studne, verejné vodovody, UVC-ray systémy čistia vodu bez obáv.  Používajú sa pre obytné aplikácie, ako aj v rôznych profesionálnych a priemyselných prostrediach, poskytujúc vysokú úroveň kvality a bezpečnosti vody.

Aplikácia ultrafialového germicídneho žiarenia je užitočným riešením, pretože:

Kompletne eliminuje všetky patogény

UVGI eliminuje: baktérie, vírusy, spóry, huby, plesne a roztoče, bez vytvárania rezistentných foriem, ako chemické dezinfekčné prostriedky a antibiotiká.Ľahko aplikovateľné, môžete mu dôverovať

Výrobky sa vyrábajú výlučne v Taliansku s použitím materiálov vysokej kvality. Náš dizajn optimalizuje najlepší výkon sterilizácie. Zariadenia nevyžadujú údržbu, stačí vymeniť žiarovky raz ročne.

Je to fyzický proces, bezpečný pre životné prostredie

Úprava UV-C nemení chuť, farbu a pH ani nemodifikuje obsah minerálnych solí prirodzene rozpustených vo vode. Voda je dobrá, ale aj pitná!

Je to hĺbková, programovateľná dezinfekcia

Systém funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pomocou ovládacej dosky môžete kedykoľvek skontrolovať a monitorovať správnu činnosť.

Nízke prevádzkové náklady - vysoká efektivita

 Pomer nákladov a výnosov možno považovať za vynikajúci; zariadenia sú výkonné a majú značnú dobu používania. Preto je ničenie mikroorganizmov UV žiarením v porovnaní (alebo v interakcii) s inými systémami lacné a vysoko efektívne.