Filtračný systém REOCLEAN

Jednotka REOCLEAN bola navrhnutá a vyvinutá na použitie v rezidenčnom sektore. Bohužiaľ , s neustálym nárastom znečistenia ovzdušia, dýchanie dobrého vzduchu v našich domoch sa stalo prvkom mimoriadnej dôležitosti.

REOCLEAN zachytáva vonkajší vzduch a prostredníctvom filtračného procesu vracia čistý vzduch do obytnej jednotky. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je možné ho inštalovať ako na stenu, tak aj na strop pomocou štandardne dodávaných špeciálnych konzol. Jeho hlavnou funkciou je integrácia vysokoúčinnej filtrácie do systémov VZT . Filtračný systém REOCLEAN pozostáva s pred-filtra a  aktívneho elektrostatického filtra inštalovaného vo vnútri jednotky.

REOCLEAN - príslušenstvo

Filtračná jednotka môže byť vybavená ionizátorom. Jeho  inštalácia po vysoko účinnej elektrostatickej filtrácii zaručuje väčšiu sterilizáciu vzduchu, čím sa minimalizuje kontaminácia a kolonizácia baktériami, vírusmi a plesňami, ktoré sa množia vo vnútri stien potrubia. Ionizátor umožňuje opätovné vyváženie množstva záporných iónov prítomných v prostredí, čím zaručuje viac dýchateľného vzduchu a vyšší komfort prostredia.

Pri problémoch zapáchajúceho vonkajšieho vzduchu je možnosť voľby filtra s aktívnym uhlím - REOBOX. Vzduch prechádza cez 6 ks filtračných kaziet /1,5 kg uhlia 1 kazeta/. To zaručuje vysokú úroveň filtrácie a dlhú životnosť. Uhlie je ľahko vymeniteľné do pôvodných kaziet. V prípade špecifickej znečisťujúcej látky ako napr. formaldehyd, amoniak a pod. je možné zvoliť špecifické aktívne uhlie na daný problém.
Hlavné výhody REOCLEAN
  • Zlepšenie kvality vzduchu vo vnútornom prostredí
  • Redukcia zápachu
  • Zlepšenie zdravotných ťažkostí - nespavosť, krvný tlak, dýchanie, alergie
  • Nízka tlaková strata Pa
  • Vysoká účinnosť filtra aj častíc menších ako PM1- až 95%
  • Umývateľné filtre