Zabezpečenie dôvery k technológii GPS- upevnenie našej reputácie

Množstvo inštalácií na bezpečné čistenie vzduchu v tisíckach kancelárií, škôl, letísk, nemocníc a ďalších komunitných priestorov po celom svete. To je najlepšia odpoveď na otázku, či je táto technológia účinná pre zlepšenie vnútornej kvality vzduchu v budovách.

Technológia založená na výsledkoch. Vďaka patentovanej technológii NPBI naše výrobky čistia vzduch v interiéri elimináciou tuhých častíc, pachov a patogénov vo vzduchu a zároveň šetria spotrebu energie a znižujú vašu uhlíkovú stopu. Systém GPS poskytuje čistejšie a bezpečnejšie vnútorné ovzdušie - neprodukuje ozón ani iné škodlivé vedľajšie produkty.
„Pre akýkoľvek druh zariadenia od komerčných budov po lietadlá bude dodávka najčistejšieho a najbezpečnejšieho vnútorného ovzdušia čoraz dôležitejšia a naša technológia bez ozónu je jedným z naj-sofistikovanejších produktov na trhu.“

Charles Waddell , Founder and CTO, Global Plasma Solutions

Inštalácia GPS i-Mod

Grand Island Public Schools - USA

Inštalácia GPS i-Mod

Ionization air equipment to fight COVID-19 installed in 3 Stark County buildings - USA

Inštalácia GPS i-Mod

New air system in Oconto schools aims to quash COVID, other viruses -USA

Referencie GPS, bipolárna ionizácia pre vzduchotechniku - Slovensko

AGROSTROJ Pelhřimov, a. s.

GPS-iMOD je modulárny ihlový bipolárny ionizačný systém (NPBI®), ktorý je možné zostaviť na ľubovoľnú dĺžku. GPS-iMOD je vyrobený z kompozitných a uhlíkových vlákien a  môže byť namontovaný v korozívnom prostredí.
Technická špecifikácia:                                                   Rozmery: 15x2x4 cm - 1 sekcia tyče
Montáž pomocou magnetov
LED indikácia napájania
Integrované kontakty alarmu BAS                      
840 milionov +/- ionov/cm3/sec na 15 cm tyče        Jednotlivé hĺbky tyče ľahko vyskladateľné z 15 cm modulov, vysoká variabilita a flexibilita. 

Liptovská vodárenská spoločnosť, a.s.

Bipolárny ihlový ionizátor GPS-FC24™-AC namontovaný priamo do vzduchotechnickej jednotky.

Samočistiaci, ľahký ihlový bipolárny ionizačný systém (NPBI™), ktorý zvládne až 4.000 m3/h. Navrhnuté pre viacero možností montáže vrátane prívodu ventilátora, vnútorných stien alebo podlahy VZT jednotky. Kompozitná konštrukcia umožňuje montáž v korozívnom prostredí.

PSS Prvá stavebná sporiteľna, Bratislava

Spoločnosť PSS a.s. patrí k popredným moderným spoločnostiam, ktoré poskytujú stavebné sporenie, poistenie a ostatné služby spojené so zabezpečením bývania.  Montáž 5 ks bipolárnych ionizátorov  NPBI DM48 AC pre úpravu prívodného vzduchu zabezpečujú elimináciu baktérii a vírusov  v najviac frekventovaných priestoroch.

GPS technológia čistí vzduch v interiéri bez produkcie ozónu alebo iných škodlivých vedľajších produktov. Všetky produkty s bipolárnou ionizáciou s ihlovým bodom GPS (NPBI®) vyhovujú UL a CE. Prostredníctvom NPBI pomáhajú produkty GPS zlepšovať ovzdušie znížením tuhých častíc, pachov a patogénov vo vzduchu a tiež šetria spotrebu energie.

Polyfukčná budova Tower 5

Tower 5 je dominantným architektonickým prvkom celej štvrte. Kým návštevníci mesta získali vďaka nej prirodzený navigačný prvok, nájomníci zas podmaňujúci výhľad.
Vnútorné prostredie je už dlhší čas uznávané ako jeden z faktorov významne ovplyvňujúcich ľudské zdravie. Preto v Tower 5 využívajú aj patentovanú technológiu bipolárnej ionizácie od spoločnosti GPS, ktorá vo vysokej miere chráni pred vírusmi a baktériami.

Spoločnosť Component s.r.o. dodáva, montuje a poskytuje služby spojené s meraním veličín IAQ pre všetky typy budov v celej SR.


Národný futbalový štadión - Konferenčná miestnosť - Vakcinačné centrum

Celková kapacita: do 700 osôb
Celková plocha: 812 m²

Úplne nová konferenčná miestnosť ponúka priestory pre významné tlačové konferencie, výstavy či spoločenské podujatia, a to bez kompromisov! Miestnosť má samostatný prístup priamo na prízemí s možnosťou vstupu aj pre motorové vozidlá, disponuje najmodernejším technickým vybavením či akustickými posuvnými stenami, vďaka ktorým ju viete využiť variabilne, aj s možnosťou prístupu denného svetla. 

Pre zlepšenie kvality vnútorného vzduchu IAQ a eliminácií baktérií a vírusov v ovzduší sme do tohto priestoru inštalovali 4 ks NPBI DM48 pre úpravu prívodného vzduchu 15.000 m3/h.

V súčastnosti sa tieto moderné priestory využívajú ako vakcinačné centrum.

montáž do potrubného systému VZT jednotky

Štátna opera Banská Bystrica

Montáž 5 ks NPBI GPS DM48  a 1 ks FC 24 pre úpravu prívodného vzduchu skúšobných priestorov a zázemia objektu. Vzduchový výkon celkom: 20.500 m3/h – 5 ks Vzt jednotiek. 

KE Prešov Elektrik

KE Elektronik je vysoko výkonná a inovatívna spoločnosť s približne 3 000 zamestnancami po celom svete.  Naše kľúčové kompetencie sú plastová technológia, montáž káblov, ako aj konštrukčná a spojovacia technológia, pre automobilový, letecký a OEM priemysel. Montáž 2 ks NPBI GPS DM48  pre úpravu prívodného vzduchu pre montážnu halu ´čisté priestory´ . Vzduchový výkon celkom: 15.000 m3/h 

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť LIND MOBLER SLOVAKIA Krupina je stabilná a progresívne rastúca spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby čalúneného nábytku. Pre zlepšenie kvality vzduchu vo vnútornom prostredí závodu sme nainštalovali 14 ks jednotiek GPS FC 24 na teplovzdušné vykurovacie jednotky.
Bipolárny ionizátor GPS DM48-AC

Róbert Gašparík - mäsovýroba s.r.o.

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla. Kompletný výrobný proces od mája 2020 prebieha v objektoch na Mikovíniho ulici v Trnave.

Pre zlepšenie kvality vnútorného vzduchu IAQ a eliminácií baktérií a vírusov v ovzduší sme do tohto priestoru inštalovali 1 ks NPBI DM48  a 1 ks GPS FC 24 pre úpravu prívodného vzduchu.


Hyza Topoľčany

Spoločnosť HYZA a.s. patrí k popredným moderným spracovateľom a výrobcom hydiny a hydinových mäsových výrobkov nielen na Slovensku ale aj v Európe.

Montáž 3 ks NPBI DM48 pre úpravu prívodného vzduchu výrobnej haly 3000 m3/h a 14.000 m3/h

.