Čističky vzduchu Euromate VisionAir - Microbe Free

Vzduch v ordináciách a laboratóriách sa neustále znečisťuje drobnými čiastočkami prachu, vlasov a  taktiež baktériami a vírusmi. Preto je tento výrobok vhodným riešením ako ochrana zdravia lekárov tak i pacientov. Výrobca čističky vzduchu, firma EUROMATE má viac ako 40 rokov skúseností v oblasti čistenia vzduchu. To už predstavuje dôkladné znalosti o vnútornom ovzduší a vedomostiach ako správne odstrániť vzdušné nečistoty.

"Zubná ordinácia je hlavným zdrojom infekcie."

A to hlavne kvôli aerosólom: malé kvapky vody vo vzduchu, ktoré sa vytvárajú chladením rotujúcich nástrojov. Baktérie a vírusy našli v aerosóle priateľa. Vnútorný vzduch v zubnom lekárstve môže obsahovať až 500 000 baktérií na mililiter aerosólov vo vzduchu. Šokujúce vysoké číslo! Môže to byť začiatok veľkého počtu infekcií. 

Našťastie Euromate ponúka dokonalé riešenie proti aerosólom.  VisionAir Blue Line, v kombinácii s balíkom filtrov MicrobeFree, môže s touto nezdravou situáciou niečo urobiť. Okrem toho bude tiež filtrovať jemný prach a nepríjemné pachy. Je to efektívne a nepretržité riešenie na čistenie vzduchu. Personál a pacienti zažívajú čistú  atmosféru, v ktorej sa cítia pohodlne a kde sa môžu spoľahnúť na hygienický pracovný vzduch. Štýlový dizajn čističiek a recirkulácia vzduchu zabezpečuje, že sa nestratí vzácny zohriaty alebo chladený vzduch.

Hlavnou prednosťou čističky vzduchu Euromate VisionAir - MicrobeFree je štvorstupňová filtrácia vzduchu.
Prvý pred filter BlueLine zachytáva častice prachu, kovu, vlasov, časti kože a pod. Hlavný filter elektrostatický filter EM BlueLine , svojim unikátnym tvarom dokáže zachytiť malé čiastočky 0.01 micronu (= 0.00001mm!). a to pri nízkej tlakovej strate.
Tretí stupeň filtrácie je špeciálny absorpčný filter AC2 Blue Line , ktorý taktiež zredukuje širokú škálu medicínskeho ´zápachu´. Posledný stupeň filtrácie sú UVC lampy a Silver ion filter, ktorý ionizuje a sterilizuje výstupný vzduch. Zabíja baktérie, vírusy a plesne.

Spoločnosť Component zabezpečuje dodávku, montáž a servis zariadení Euromate v SR.