Produkty

Pozrite si produkty GPS a podniknite kroky smerujúce k čistejšiemu a bezpečnejšiemu vzduchu.

GPS-iRIB-18™

Prvé flexibilné ionizačné zariadenie na čistenie vzduchu (45 cm). Je vyrobené z pružného chemicky, tepelne a chladu odolného materiálu Kapton®, ktorý obsahuje obvod so špeciálnymi iontovými žiaričmi z uhlíkových vlákien spájkovanými do obvodu.

GPS-iRIB-36™

Prvé flexibilné ionizačné zariadenie na čistenie vzduchu (92 cm). Je vyrobené z pružného chemicky, tepelne a chladu odolného materiálu Kapton®, ktorý obsahuje obvod so špeciálnymi iontovými žiaričmi z uhlíkových vlákien spájkovanými do obvodu.

GPS-FC24-AC™

Automatické čistenie, ľahký bipolárny ionizačný systém s ihlovým bodom, ktorý zvládne až 4000 m3/h. Navrhnuté pre rôzne možnosti montáže vrátane vstupu ventilátora, vnútorných potrubí alebo podláh. Kompozitná konštrukcia umožňuje montáž v korozívnom prostredí.GPS-FC48-AC™

Automatické čistenie, ľahké systémy, ktoré zvládnu až 8.155 m3/h Navrhnuté pre rôzne možnosti montáže vrátane vstupu ventilátora, vnútorných potrubí alebo podláh. Kompozitná konštrukcia umožňuje montáž v korozívnom prostredí.

GPS-DM48-AC™

Celosvetovo prvý elektronický čistič vzduchu s bipolárnou ionizáciou (NPBI ™) a automatickým čistením . Bez-údržbová jednotka je navrhnutá pre montáž na vnútorné alebo vonkajšie potrubie a zvládne ošetriť až 8.155 m3/h.

GPS-iMOD®

GPS-iMOD je modulárny bipolárny ionizačný systém s ihlovým bodom (NPBI ™), ktorý je zostaviteľný na ľubovoľnú dĺžku až do 6 metrov v 15 - cm moduloch. Kompozitný z uhlíkového vlákna vyrobený modul GPS-iMOD je možné namontovať v korozívnom prostredí a zvládne od 85–420 m3/h na 2,53 cm tyče.