ECOLIGHT Filtračná jednotka pre kuchyne

ECOLIGHT Filtračná jednotka pre kuchyne

Expansion Electronic ponúka nový rad odsávacích filtračných jednotiek pre kuchyne s kompaktnou veľkosťou, zvlášť vhodný pre inštaláciu do malých kuchýň v historických centrách: ECOLIGHT.
Filter FEL System nainštalovaný ako štandard bol špeciálne navrhnutý na odstraňovanie znečisťujúcich látok, ako je olejová hmla a výpary, vďaka špicatým zberným lopatkám, ktoré umožňujú zachytenie a zníženie veľkých množstiev olejovej znečisťujúcej látky smerom nadol.
Úspora energie je zaručená, pretože spotreba energie je 3-krát nižšia ako spotreba mechanického filtra s rovnakou účinnosťou filtrácie.  Je to hlavne kvôli nízkym poklesom tlaku v priebehu filtrácie,max. 62 Pa pri úplnom zanesení filtra.  Nízka spotreba energie jednotiek ECOLIGHT je zaručená aj použitím elektronického motora namiesto remeňového motora.

Môžu byť vybavené novou 3 až 7stupňovou filtráciou, ktorá je úplne odnímateľná a umývateľná. Možnosť nainštalovať kombináciu ionizačnej bunky FI a ozonizačnej bunky FX pred aktívnym uhlím poskytuje hygienický a antibakteriálny účinok a súčasne znižuje zápach.
Expansion Electronic používa aktívne labyrintové uhlíky s nízkym poklesom tlaku a vysokým výkonom. Pozostáva z granulovaného kokosového / bambusového uhlíka.