Filtrácia tabakového dymu Smoke Free Special

Filtrácia tabakového dymu-Euromate VisionAir SmokeFree Special

Tabakový dym, je nepríjemný a spôsobuje zdravotné problémy. Pomocou elektrostatických čističiek vzduchu je možné vytvoriť optimálne riešenie filtrácie vzduchu fajčiarskych miestností, v baroch, kanceláriách a pod.

Profesionálna čistička vzduchu  VisionAir BlueLine SmokeFree od spoločnosti Euromate, odstraňuje tabakový dym,nepríjemné pachy, čiastočky prachu, pele, mikroorganizmy ako sú baktérie, vírusy, huby.

V závislosti od objemu miestnosti a znečistenia je možné zvoliť rôzne veľkosti jednotiek. Farebné prevedenie biele, alebo čierne s možnosťou montáže na strop, stenu do rohu miestnosti, alebo na pojazdný stojan. Zariadenie umožní vytvoriť fajčiarsku miestnosť bez nutnosti komplikovanej a nákladnej výmeny vzduchu.

Ako to funguje... 

Čističky vzduchu VisionAir BlueLine Smokefree Special obsahujú unikátny systém filtrov, ktoré čistia vnútorný vzduch v 3 fázach.
 1. Pred-filter zachytáva väčšie čiastočky prachu a nečistôt ako sú vlasy,chlpy, čiastočky kože..
 2. Hlavný elektrostatický filter odstráni zostávajúce menšie častice, až do velikosti 0,01 mikronu /0,00001 mm/. Filter pracuje za pomoci elektrostatického náboja. Hlavnou výhodou je, že štruktúra tohto filtra je  veľmi otvorená čo umožňuje vysoké prúdenie vzduchu. Tým pádom Pa neklesá, pretože sa filter nezanáša. Tento filter je taktiež umývateľný, t.z. opätovne použiteľný.
 3. Posledný filter je naplnený z aktívnym uhlím. Ten pohlcuje nepríjemné pachy, napr. z cigariet a dútnikov.
            

 • Made in Holland
  Made in Holland
 • Euromate Visionair Blueline 1
  Euromate Visionair Blueline 1
 • Euromate VisionAir display
  Euromate VisionAir display
 • Euromate vonacia patrona
  Euromate vonacia patrona
 • Euromate vonacie patrony
  Euromate vonacie patrony
 • Euromate VisionAir black
  Euromate VisionAir black
 • Euromate VisionAir Black
  Euromate VisionAir Black